Ubytování ve Švýcarsku, Inden (Valais Wallis) v rekreačním domě 'Zur Säge'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Zur Säge, Inden
★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Inden

Švýcarsko, Valais Wallis, Inden
Číslo objektu: CH3953.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3953_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.123,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 47 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory, na krajinu a na město. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Inden 5 km od Leukerbad: Stylová chata 'Zur Säge', 1'100 m n.m.. V obci, centrální, slunná poloha, 5 km od sjezdovek, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Garáž. Obchod 5 km, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 50 m, krytý bazén 5 km, termální bazén 5 km. Tenis 5 km, visutá lanovka 5 km, lyžařské centrum 5 km, lyžařské sjezdovky 5 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 5 km, sáňkařská dráha 5 km, běžkařské stopy 5 km, kluziště 5 km. Atrakce v blízkosti: Leuk Stadt 11 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Leukerbad 5 km. Turistické oblasti Leukerbad / Gemmipass 5 km. Karta LBC+ Leukerbad není k dispozici.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Inden:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.137 m n.m.
Malá osada, 6 km jižně od Leukerbad, 8 km severně od Leuk. Potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 km.
informace pro letní ubytování
Letní sporty, 6 km. Turistické cesty, horská turistika, horské túry.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Leukerbad, 6 km. Kabinkové lanovky, 3x sedačkové lanovky, vleky. 17x lyžařské sjezdovky, celkem 50 m (5 % lehkých, 60 % střední obtížnosti, 25 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, curling, tenisová hala. Možnosti zimních sportů v Leukerbad.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:28
Mapa stránek ...