Ubytování ve Švýcarsku, Grächen (Valais Wallis) v apartmánu 'Gentiana (Utoring)'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Gentiana (Utoring), Grächen
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Grächen

Švýcarsko, Valais Wallis, Grächen
Číslo objektu: CH3925.100.42
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3925_100_42/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.445,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 v 4. patře. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí skríňové lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený dvoulůžkový pokoj (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory, na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (extra) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Upozornění: Dvojlůžkový pokoj je přístupný pouze přes první ložnici. Vhodné jako rodinný apartmán. Nízké rámy dveří (asi 1.60 m) do ložnic.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný bytový dům 'Gentiana (Utoring)', 1'650 m n.m., 5-podlažní. 2 domy v rezidenci. V obci, 400 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, přímo u lesa, 500 m od sjezdovek, ve slepé ulici. V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva a donáška nápojů. Úzký příjezd vede až k objektu (horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy, v zimě doporučeno 4x4. Cesta se schodištěm (20 schodů) k domu. Parkovací místo (omezený počet míst, extra) u domu, veřejné parkoviště 400 m. Potraviny 400 m, supermarket 600 m, restaurace, bar, pekárna, pěší zóna 400 m, autobusová zastávka 500 m, 400 m. Tenis, sportovní centrum 400 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 20 m, vlek, kabinková lanovka, lyžařské centrum, půjčovna lyží, lyžařská škola 500 m, sáňkařská dráha, kluziště 400 m, dětské hřiště 100 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zermatt 25 km, Saas Fee 30 km. Turistické oblasti Hannigalp, Mattertal. Minigolf a posilovací centrum 400 m. Dětský zábavní park 'Robis' vzdálen minutu chůze (v létě s drobnými zvířaty). Další hřiště dostupné 2 minuty chůze. Parkování: v zimě CHF 35.00/týden, v létě CHF 28.00/týden, rezervace při příjezdu. Internetové připojení: WLAN za CHF 5.00/den, CHF 20.00/týden, CHF 27.00/měsíc. Pěkně zařízené byty s jižní a jihozápadní polohou.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Grächen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.620 - 2.860 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci, bez automobilového provozu rekreační obec s 1'300 obyvatel, na horské terase, 24 km jižně od Visp. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, 8 km. Sportovní centrum s tenisovými hřišti, volejbalem, basketbalem, badmintonem, horolezeckou stěnou a stolním tenisem.
informace pro letní ubytování
Tenis. Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 250 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 10 km cyklistické cesty, 50 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Kneippgarten (hospodské slavnosti) na jezeře Graechner See. 'Robis' zábavní park pro děti s kolotočem, houpačkami, indiánskou vesnicí, chatami ve stromech, obří skluzavkou atd. Ravensburgská zábavná cesta.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Grächen/St.Niklaus. 2x kabinkové lanovky, 3x sedačkové lanovky, 8x vleky. 13x lyžařské sjezdovky, celkem 42 km (16 % lehkých, 78 % střední obtížnosti, 6 % obtížných), halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 6 km, zimní turistické cesty 25 km. 1x sáňkařská dráha (délka 3 km). Přírodní kluziště, curling, tenisová hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:15
Mapa stránek ...