Ubytování ve Švýcarsku, Fiesch (Valais Wallis) v apartmánu 'Milimatta Studio'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Milimatta Studio, Fiesch
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Fiesch

Švýcarsko, Valais Wallis, Fiesch
Číslo objektu: CH3984.628.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3984_628_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 12.117,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
House 'Milimatta' is an apartment building, which is mostly inhabited by locals. During the year 2010, the house was completely renovated. The house is surrounded by green fields which partially can be used as a sunbathing lawn. In front of the house a parking space can be used for free. At the entrance of the house, there is a storage room for ski, sledges, bikes and a washing room with washing machine and tumbler.Small and cosy 25 square meter studio on the first floor and balcony with south exposition. I was renovated in 2018 and has a very nice view to the mountains. Our Studio is a single room flat with a pantry kitchen, two separated foldaway beds and a separated bathroom. Free WLAN (max 12Mbit). In the house you'll find a room with a washing machine and tumbler. A storage room for ski and bikes is available as well. A free parking lot is directly in the front of the house. The next flying school is located within 200m distance.The Studio is for 2 persons max. Non-smoker, no pets. Minimum 3 days to stay. Arrival ist possible Monday to Saturday.
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Fiesch:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.050 - 2.926 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 1'000 obyvatel, 20 km východně od Brig. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.
informace pro letní ubytování
Tenis (2x venkovní kurt, 3x krytý kurt), squash. Minigolf. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Krásné vandrování v oblasti Aletsch s Fiescheralp, Aletschgletscher (ledovec), Riederalp a Bettmeralp.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Fiesch. 2x sedačkové lanovky, 5x vleky. 12x lyžařské sjezdovky, celkem 45 km, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 10 km, zimní turistické cesty 12 km. 1x sáňkařská dráha. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Aletsch (inkl. Riederalp, Bettmeralp).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:36
Mapa stránek ...