Ubytování ve Švýcarsku, Fiesch (Valais Wallis) v apartmánu 'Alphütte Bielerhüs'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Alphütte Bielerhüs, Fiesch
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Fiesch

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Valais Wallis, Fiesch
Číslo objektu: CH3984.622.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3984_622_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 23.613,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
54 m2. Více informací od poskytovatele: Spend relaxing holidays in the cozy and romantic mountain hut Bielerhüs. The alpine chalet has been carefully renovated and offers everything you need for a relaxing and comfortable holiday. Accessibility: The cottage/apartment is easily available with the cabin car Fiesch-Eggishorn. In summer time it’s possible to rent a Jeep (CHF 30.- per drive) from Fiescheralp to the cottage. The drive is about 30 minutes. In winter time it’s possible to let the baggage transport with a snow cat (CHF 95.- per drive) or it is also possible to transport your luggage yourself on your skis or snowboards. There are possibilities to buy some food in a little shop in the “Restaurant Bergfreund” or a bigger shop (Coop) on the Bettmeralp. Alphütte Bielerhüs: The ‘Alphütte Bielerhüs’ is located below the Fiescheralp (2,222 meters above sea level.) in the hamlet Fiescherstafel (1,890 m above sea level.) in the beautiful Aletsch Arena (UNESCO World Heritage), right on the slopes and the many hiking trails. A perfect 360° panorama on the Eggishorn (2'927 m above sea level.) offers a unique view of the 23 km long Aletsch Glacier (the largest glacier in the Alps) and more than 40 four-thousanders including Eiger, Mönch, Jungfrau and the Matterhorn. In summer the mountain hut is an ideal starting point for many hikes, tours, mountain biking, paragliding and hang flights. In winter, you strap on your skis in the morning and can enjoy directly the slopes. The Aletsch Arena offers 104 km of top prepared slopes in the three ski resorts Fiescheralp, Bettmeralp and Riederalp. The Fiescherstafel is a holiday paradise for nature lovers, recreation seekers, hikers and skiers. From the hut you can enjoy a beautiful view of the Southern Alps. Facilities: The cottage built 1726 has been carefully renovated and offers everything you need for a relaxing and comfortable holiday. The wood stove and the electric heating will keep you homely warm. In addition, the mountain chalet offers running hot and cold water, dishwasher a kitchen with electric stove, oven and refrigerator a separate toilet with shower and washbasin. We now have free internet Wi-Fi and TV.  Nice barbecue area and sun loungers are in front of the alpine hut. Incl.: Internet (WiFi), electricity, heating, water, firewood, kitchen linens, lots of spices, garbage bags, dishwashing liquid, dishwasher tablets, taxe Excl.: bathroom towels.
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Fiesch:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.050 - 2.926 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 1'000 obyvatel, 20 km východně od Brig. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.
informace pro letní ubytování
Tenis (2x venkovní kurt, 3x krytý kurt), squash. Minigolf. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Krásné vandrování v oblasti Aletsch s Fiescheralp, Aletschgletscher (ledovec), Riederalp a Bettmeralp.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Fiesch. 2x sedačkové lanovky, 5x vleky. 12x lyžařské sjezdovky, celkem 45 km, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 10 km, zimní turistické cesty 12 km. 1x sáňkařská dráha. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Aletsch (inkl. Riederalp, Bettmeralp).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 20:21
Mapa stránek ...