Ubytování ve Švýcarsku, Ernen (Valais Wallis) v apartmánu 'Aragon'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 24). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Aragon, Ernen
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Ernen

Švýcarsko, Valais Wallis, Ernen
Číslo objektu: CH3979.300.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3979_300_4/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 8.010,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí skríňové lůžko a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Aragon'. Na kraji obce, 500 m od centra Ernen, klidná, slunná poloha, 5 km od sjezdovek. Společné: ping-pong, gril, ohniště, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, společenská místnost s TV, přístup na internet, stolní tenis, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Příjezd vede až k objektu. Společné garáže. Obchod 500 m, autobusová zastávka 100 m. Tenis 2 km, tenisová hala 2 km, sportovní centrum 2 km, kabinková lanovka 2 km. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Nový závěsný most propojuje obě oblasti pro pěší turistiku, Ernen a Bellwald (Gommer Höhenweg) a umožňuje také napojení na národní cyklotrasu č. 1 (Rhone-trasu od ledovce až k Ženevskému jezeru). Mezi Ernen – Mühlebach umožňuje tento most přímé spojení na vlak Matterhorn-Gotthard.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Ernen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.200 - 2.285 m n.m.
Útulná, idylická, klidná horská vesnice, 4 km jiho-západně od Fiesch, 19 km severo-západně od Brig. Potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, 4 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 km.
informace pro letní ubytování
Rajtování. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Doprovodné tůry po ledovci. Kulturní podniky a koncerty. Další možnosti sportování ve Fiesch (bazén, tenis, paragliding na ledovci atd.).
informace pro zimní ubytování
Běžkařské tratě v Ernen: 6km, celo regionální v celém Goms: 100 km. Jízdy na mulách, vycházky ve sněžnicích. Lyžařské středisko Aletsch. 7x lanovky, 4x kabinkové lanovky, 6x sedačkové lanovky, 18x vleky. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky (42 % lehkých, 45 % střední obtížnosti, 13 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:19
Mapa stránek ...