Ubytování ve Švýcarsku, Eischoll (Valais Wallis) v apartmánu 'Diana'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Diana, Eischoll
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Eischoll

Švýcarsko, Valais Wallis, Eischoll
Číslo objektu: CH3943.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3943_200_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.206,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon, jižní orientace. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Vstup na balkon, severní orientace. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, raclette gril) s jídelní stůl. Vstup na balkon, jižní orientace. Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkónový nábytek, elektrický grill, lehátka (6x). Pěkný výhled na hory, do údolí a na město. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Diana', 1'200 m n.m., 3-podlažní, rok výstavby 1970. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od sjezdovek. V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka (společné, extra). Příkrý příjezd (horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy, v zimě doporučeno 4x4. Garáž u domu. Potraviny, restaurace, pekárna 500 m, nádraží 'Raron' 17 km. Visutá lanovka 900 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola, běžkařské stopy 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Eischoll:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Typická walliská vesnice na levém břehu Rhony na horské silnici. Dosažitelná lanovkou z Turtig, nebo autem. Sportovní autobus, který vás spojí se sousedními vesnicemi. Její centrální poloha zařučuje návšťěvu velkych lázní jako jsou Zermatt, Verbier, Montana a Leukerbad, atd. cílové stanice:...
informace pro letní ubytování
Zelená horská pastviště, kilometrové horské cesty v nedotčené krajině jsou předností Eischoll. Stezky pro horská kola.
informace pro zimní ubytování
1 sedačkový a 1 normální vlek, jejichž sjezdovky spojují stanice Unterbäch a Bürchen. 60 km sjezdovek pro začátečníky a dobré lyžaře. Lyžařská škola. 17 km běžkařských stop s panoramatickým výhledem. 10 km značených a udržovaných zimních turistických cest. 4 km sáňkařských drah.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:23
Mapa stránek ...