Ubytování ve Švýcarsku, Bettmeralp (Valais Wallis) v apartmánu 'Konkordia 5 - 2. Stock'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Konkordia 5 - 2. Stock, Bettmeralp
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Bettmeralp

Švýcarsko, Valais Wallis, Bettmeralp
Číslo objektu: CH3992.618.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3992_618_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.387,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3 rooms apartment, attic of chalet Konkordia with balcony viewing south, beautiful view on the Alps. - Modern kitchen fully equipped (dishwasher), opened on the living room, 2 twin bedrooms and 1 shower/toilet. TV, CD-radio, family games (DUPLOS LEGOS, ...), and a small washing machine (3kg, no fee) are available. The non-smoking flat is ideal for a family of four and suitable for people suffering from allergy. Therefore we can not accept pets. - INCLUDED: Entry in SWIMMINGPOOL Sportcenter Bachtla and INTERNET. - We prefer direct booking or through the Aletscharena website konkordia5.aletscharena.ch -- 3 rooms apartment with balcony viewing south, attic of the Chalet Konkordia. - Quiet and sunny location with a beautiful view on the alps, ideally suited for a 4 persons family. - Modern kitchen fully equipped (dishwasher, Nespresso coffee machine, fondue and raclette sets, tea assortment, spices), living room (TV, CD-radio), 2 double bedrooms and shower/toilets, games for children (DUPLOS, LEGOS, ...) - A small washing machine (3 kg) is freely available (located in the ski room). - Direct access to skipists. - We prefer direct accommodation booking through the Aletsch Arena booking system (konkordia5.aletscharena.ch)Towels on request (10.00/person). FREE entrance to the indoor swimming pool is included, as well as free INTERNET (WLAN). The chalet can be reached by foot in 10 min from the cable car or by electric taxi. Within 5 min. you will find shops (food, sport), restaurants, sport center with swimming pool, gondola, doctor, and the pharmacy. No smoking and no pets.
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Bettmeralp:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.970 - 2.700 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci, bez automobilového provozu rekreační obec s 520 obyvatel, na horské terase jižní orientace s pěkným výhledem, 20 km severo-východně od Brig, 30 km severo-západně od Fiesch. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Veslování. Tenis (2x venkovní kurt, 2x krytý kurt). Minigolf. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). 1x lanová dráha, 3x lanovky, 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 150 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 10 km cyklistické cesty, 100 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Bettmeralp / Aletsch. 1x lanová dráha, 3x lanovky, 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 8x vleky. 13x lyžařské sjezdovky v místě, v délce 33 km (27 % lehkých, 52 % střední obtížnosti, 21 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 4 km, zimní turistické cesty 15 km. Místní lyžařská oblast s 33 vleky a 100 km sjezdovek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:26
Mapa stránek ...