Ubytování ve Švýcarsku, Bettmeralp (Valais Wallis) v apartmánu 'Bergrast Parterre'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Bergrast Parterre, Bettmeralp
★★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Bettmeralp

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Valais Wallis, Bettmeralp
Číslo objektu: CH3992.616.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3992_616_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 33.801,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
Totally renovated in 2012, the typical swiss chalet ist located very colse to the ski lifts and sport center, on a sunny hill with a beautiful view. Balcony with bench and table. Totally renovated in 2012, the 3 room-apartment disposes of an entry hall, a bright living room, an open kitchen with dishwasher and coffee machine, a bathroom with bathtub and 2 double rooms (2x 2 beds).Totally renovated in 2012, the 3 room-apartment disposes of an entry hall, a bright living room, an open kitchen with dishwasher and coffee machine, a bathroom with bathtub and 2 double rooms (2x 2 beds).price includes: electricity, heating, water, kitchen and bathroom laundry, W-Lan exclueded: final cleaning CHF 100.00, bed linen CHF 50.00
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Bettmeralp:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.970 - 2.700 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci, bez automobilového provozu rekreační obec s 520 obyvatel, na horské terase jižní orientace s pěkným výhledem, 20 km severo-východně od Brig, 30 km severo-západně od Fiesch. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Veslování. Tenis (2x venkovní kurt, 2x krytý kurt). Minigolf. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). 1x lanová dráha, 3x lanovky, 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 150 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 10 km cyklistické cesty, 100 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Bettmeralp / Aletsch. 1x lanová dráha, 3x lanovky, 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 8x vleky. 13x lyžařské sjezdovky v místě, v délce 33 km (27 % lehkých, 52 % střední obtížnosti, 21 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 4 km, zimní turistické cesty 15 km. Místní lyžařská oblast s 33 vleky a 100 km sjezdovek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2019 12:08
Mapa stránek ...