Ubytování ve Švýcarsku, Grimentz (Val d’Anniviers) v apartmánu 'Tarcianne B11'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Tarcianne B11, Grimentz
★★★

Švýcarsko, Val d’Anniviers, Grimentz

Švýcarsko, Val d’Anniviers, Grimentz
Číslo objektu: CH3961.130.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3961_130_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.960,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Tarcianne B11', 3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra, fondue set (sýrové fondue)). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory, na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Možnost propojení dveřmi k apartmánu B12 (CH3961.130.4).
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Tarcianne B', 1'570 m n.m.. V obci, centrální, živá poloha. V domě: lyžárna, ústřední topení. V zimě doporučeno 4x4. Společné garáže u domu. Obchod, potraviny 10 m, supermarket 100 m, restaurace, bar 80 m, pěší zóna 100 m, autobusová zastávka 10 m, krytý bazén 50 m. Tenis 50 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 m, visutá lanovka 100 m, lyžařská škola 10 m, sáňkařská dráha, běžkařské stopy 20 m, dětské hřiště 50 m. Atrakce v blízkosti: Zinal (Trail Sierre-Zinal) 7 km, Vtt Grand-Raid Grimentz. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: CH3961.130/131 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Grimentz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.500 - 2.900 m n.m.
Idylická horská vesnice s 450 obyvatel, 23 km jižně od Sierre. Veškeré služby v místě. Fitness-centrum.
informace pro letní ubytování
Tenis (2x venkovní kurt). Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 100 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 100 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Bendolla. 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 8x vleky, 2x dětské vleky. 18x lyžařské sjezdovky, celkem 47 km (34 % lehkých, 26 % střední obtížnosti, 40 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 35 km, zimní turistické cesty 51 km. 3x sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, umělé kluziště, curling.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:26
Mapa stránek ...