Ubytování ve Švýcarsku, Vergeletto - Onsernone (Ticino) v apartmánu 'Casa Strecce - App. 2'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Casa Strecce - App. 2, Vergeletto - Onsernone
★★

Švýcarsko, Ticino, Vergeletto - Onsernone

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Ticino, Vergeletto - Onsernone
Číslo objektu: CH6664.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6664_100_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.583,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Casa Strecce - App. 2", 4-pokojový byt na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit a plochá obrazovka. Velká obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s otevřený krb. Vstup na terasu. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, okno do dvora s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Sprcha/bidet/WC. Dřevěné podlahy. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Částečný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Vergeletto 25 km od Locarno: Útulný, stylový jednoduchý vícegenerační dům "Strecce", 3-podlažní, z jedné strany soused, renovovaný. 2 byty v domě. V obci, klidná, vyvýšená poloha, 25 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada (není oplocena). Cena za topení se platí na místě. Úzký příjezd končí 50 m od objektu. Cesta se schodištěm (60 schodů) k domu. Veřejné parkoviště 50 m na ulici. Potraviny 50 m, obchodní centrum 25 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka "Vergeletto" 50 m, kamenitá pláž "Fluss / Fiume RIBO" 500 m, krytý bazén 25 km, pláž ke koupání 25 km. Jízdárna 2 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 5 m, visutá lanovka 2 km, běžkařské stopy 2 km, kluziště 2 km. Známá jezera v okolí: Lago Maggiore 25 km. Turistické oblasti Valle Vergeletto. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: Ch6664.100 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.6.2020 19:05
Mapa stránek ...