Ubytování ve Švýcarsku, Locarno (Ticino) v apartmánu 'Lido (Utoring)'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Lido (Utoring), Locarno
★★★

Švýcarsko, Ticino, Locarno

Švýcarsko, Ticino, Locarno
Číslo objektu: CH6600.410.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6600_410_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 11.102,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2, v přízemí, jižní orientace. Světlé, částéčně renovovaný, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko (90 cm, v délce 200 cm), TV přípojka, plochá obrazovka, rádio a stereo přehrávač. Vstup k zahradnímu sezení. Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velké zahradní sezení částéčně kryté. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Locarno: Velký, komfortní bytový dům 'Lido (Utoring)', 6-podlažní, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, 1.8 km od centra Piazza Grande, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 80 m od jezera, nutno přejít silnici, v zeleni. V domě: recepce, společenská místnost s TV, výtah, střešní terasa, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 200 m na ulici. Obchod 1.8 km, potraviny 1.8 km, restaurace 300 m, kavárna 100 m, centrum dostupné pěšky během 15 min. Autobusová zastávka 60 m, nádraží 'Locarno' 3 km, pláž ke koupání 80 m. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km, tenis 400 m, minigolf 2 km. Bytový dům stojí přímo naproti Lido, krytého bazénu, lázeňského centra a pláže. Ideální pro všechny milovníky vodních sportů: surfování a plachtění 300 m, mořský rybolov (patent). Golfová tréninková plocha 500 m. Všechny byty mají satelitní TV-připojení (70 kanálů). Ve vzdálenosti 200 m od domu je k dispozici veřejné parkoviště: CHF 5.00/den. Záloha pro mládež do 18 let: CHF 500.00.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Locarno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 198 m n.m.
Známý a pozoruhodný rekreační - letovisko přímo u jezera Maggiore. Veškeré služby v místě. Wellness-centrum, 1 - 3 km. Pozoruhodnosti Madonna del Sasso 3 km, Monte Verit?, Ascona 4 km, Castelli di Bellinzona 25 km, Wellnesspark Termali Salini and Spa Lido Locarno 3 km, Splash and Spa Tamaro 27 km, ZOO Zoo Al Maglio, Magliaso 48 km, Safari Park, Pombia, Novara Italien 94 km, Dětský ráj Parco Avventura, Gordola 12 km, Swiss Miniature, Melide 51 km, Kulturní akce Jazz Festival Ascona (end of June) 4 km, Moon and Stars, Locarno (beg. July), Film Festival, Locarno (beg. August), Jezera v okolí, Vinařská oblast. Doprava letadlem: letiště Malpensa (MXP), 124 km, Zürich (ZRH), 220 km. Překrásné staré jádro města s malebnými ulicemi. Četné pozoruhodnosti, jako poutní kostel Madonna del Sasso, jezerní promenáda, bleší trh, výlety lodí a v létě mezinárodní Filmový festival.
informace pro letní ubytování
Pláž. Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Paragliding. 1x lanová dráha, 1x lanovka, 1x sedačková lanovka 200 km turistické cesty. 20 km cyklistické cesty, 10 km cesty pro túry na horském kole. Pronájem lodí.
informace pro zimní ubytování
Lanovka známého tessinského architekta Mario Botta vede od údolní stanice v Orselina až k horské stanici (1340 m) v Cardada, mistní hoře Locarna. Poté sedačkovou lanovkou do Cimetta. Lyžařské středisko Cimetta, poloha údolní stanice 1'670 m. 4x vleky. 7x lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Zimní turistické cesty. Umělé kluziště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:30
Mapa stránek ...