Ubytování ve Švýcarsku, Bedretto (Ticino) v apartmánu 'Verena'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Verena, Bedretto
★★★

Švýcarsko, Ticino, Bedretto

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Ticino, Bedretto
Číslo objektu: CH6781.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6781_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.191,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dětský pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, raclette gril fondue set (sýrové fondue)) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení. Velké zahradní sezení 45 m2. Lehátka (4x), odkládací místnost. Nádherný výhled na hory, do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Bedretto 12 km od Airolo: Pěkná, útulná chata, ideální pro pobyt s dětmi. 'Verena', rok výstavby 1990, renovovaný v roce 2007, obklopen stromy a loukami. V obci, v okrsku Regione San Gottardo, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 55 m2, louka k odpočinku. V domě: lyžárna, pračka, sušička (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 12 km, restaurace, autobusová zastávka 70 m, nádraží ' SBB Airolo' 12 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, vlek 5 km, lyžařské sjezdovky 12 km, běžkařské stopy 300 m. Turistické oblasti Val Bedretto, Nufenenpass, Gotthardpass. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 14:12
Mapa stránek ...