Ubytování ve Švýcarsku, Ascona (Ticino) v apartmánu 'Sollevante (Utoring)'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 8). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Sollevante (Utoring), Ascona
★★★

Švýcarsko, Ticino, Ascona

Švýcarsko, Ticino, Ascona
Číslo objektu: CH6612.300.15
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6612_300_15/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 17.941,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, TV-satelit a rádio. Nika, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na jezero.
Informace o domě (rezidenci)
Moscia - Ascona: Pěkná rezidence 'Sollevante (Utoring)'. Na kraji obce, 2.5 km od centra Ascona, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, jihovýchodní orientace. Společné: bazén vyhřívaný (7 x 5 m, hloubka 190 cm, 01.05.-15.10.). Terasa. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Potraviny 2.5 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 250 m. Golfové hřiště 4 km. Řadová výstavba s nádherným panoramatickým výhledem na jezero Maggiore. Lanovka spojuje různé úrovně. Parkování je blízko (rezervace při příjezdu). Sleva pro seniory 10% (nedá se kombinovat s dalšími slevami). NOVĚ: 4 elektrická jízdní kola s vynikajícím vybavením. 2 turistická túry, 2 horská kola s baterií Haibike a 2 horská kola do terénu. Helmy a příslušenství je k dispozici. VÝBORNÁ NABÍDKA!
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Ascona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 196 m n.m.
Rekreační obec přímo u jezera Maggiore, 4 km západně od Locarno. Veškeré služby v místě. Pozoruhodnosti Monte Verita, Ascona 1 km, Madonna del Sasso, Orselina 4 km, Castelli di Bellinzona 23 km, Wellnesspark Solbad + Spa, Lido Locarno 4.5 km, Splash + Spa Tamaro, Riviera 28 km, ZOO Zoo Al Maglio, Magliaso 50 km, Safari Park, Pombia, Novara Italien 92 m, Dětský ráj Parco Avventura, Gordola 12 km, Kulturní akce Inter. Jazz Festival Ascona (ende Juni), Moon and Stars, Locarno (anfang Juli) 4 km, Film Festival, Locarno (anfang August) 4 km, Jezera v okolí, Vinařská oblast. Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), 220 km.
informace pro letní ubytování
Pronájem člunů. Pláž. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis (28x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Ascona. Rajtování. Fitnessparcour. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:22
Mapa stránek ...