Ubytování ve Švýcarsku, Aldesago (Ticino) v apartmánu 'Aldesago Monte Br? (Utoring)'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 8). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Aldesago Monte Br? (Utoring), Aldesago
★★★

Švýcarsko, Ticino, Aldesago

Švýcarsko, Ticino, Aldesago
Číslo objektu: CH6974.102.22
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6974_102_22/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 13.258,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 37 m2 v 3. patře. Částéčně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem a 1x vysunovací lůžko (1 os.), jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout u vstupu (trouba). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na jezero a na město.
Informace o domě (rezidenci)
Aldesago 6 km od Lugano: Uprostřed přírody, na Monte Br?, se nachází útulný bytový dům 'Aldesago Monte Br? (Utoring)'. 7 byty v rezidenci. Nad Lugano, klidná, slunná poloha ve svahu, 5 m od lesa, 4.4 km od jezera, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: bazén hranatý vyhřívaný (19.04.-25.10.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu (horská cesta). Parkovací místo. Potraviny 6 km, obchodní centrum 12 km, autobusová zastávka 'Bus nr. 12' 200 m, nádraží 'Lugano SBB/FFS' 7.2 km, jezero Lago di Lugano. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 m. Atrakce v blízkosti: Gandria 5 km, Swiss Miniatur, Melide 13 km, Museum Hermann Hesse, Montagnola 11 km, Mercato Ponte Tresa, IT 17 km, Como 40 km. Turistické oblasti Monte Tamaro, San Salvatore-Carona-Parco san Grato, Alpe Vicania-Morcote. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro seniory. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: CH6974.102 se nachází na stejném pozemku. Částečný výhled na Lugano. Lanovka «Utoring-Aldesago», 50 m. Výtah pouze v budově II. Kryté venkovní parkoviště: CHF 21.00/týden. Nekryté parkoviště: CHF 14.00/týden, rezervace při příjezdu. Wi-Fi připojení na recepci nebo v její blízkosti. Státní autobusové spojení a lanovka do Lugana, během dne v půlhodinových intervalech.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:43
Mapa stránek ...