Ubytování ve Švýcarsku, Breil (Surselva) v apartmánu 'Ferienhaus Casa Patricia van Putten Brigels'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Ferienhaus Casa Patricia van Putten Brigels, Breil
★★★★

Švýcarsko, Surselva, Breil

Švýcarsko, Surselva, Breil
Číslo objektu: CH7165.663.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch7165_663_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 41.679,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
apartment, 4 - 6 people, 3 room/s, 2 bedroom/s, 1 bathroom/s, approx. 50 m?, 1 floor/s, apartment on ground floor or floor 1. Please note: Non-smoking house. Feature: Property in a residence (max. 2 floor(s), 2 building(s) in total, 12 units in total). Furnishing: pleasing, tiled floor. Equipment: satellite TV; gas central heating.Room layout:Living room/bed room: double sofa bed, exit to terrace or balcony.Dining area: in the living room.Kitchenette: in the living room. Kitchen/ cooking equipment: 4 gas rings, microwave oven, refrigerator, coffee machine.Bedroom 1: double bed. Bedroom 2: 2 x single bed.Sanitary 1: shower, WC.Local service charges € 3,50 per person and day (depending on occupancy). Gas for heating according to consumption approx. € 5/cubic meter. Holiday resort tax. Linen/towels must be brought along. Bed linen available on loan, € 10 per person/change (on order). Towels available on loan, € 5 per person/change (on order). Deposit € 100 (in cash, Visacard, Mastercard). Cot/Buggy € 4 per day (on request). High chair € 3,50 per day (on request). Pet 1 pet allowed, € 5 per day (please advise prior to arrival; additional animals on request only).
Informace o domě (rezidenci)
Casa Patricia is situated in Brigels Mirada, ans has wonderful views of Brigels village and the mountains of Obersaxen. The house was built in 2004, and in addition to a large living room with fireplace and halfopen kitchen. it has 5 bedrooms (10 beds) and 3 bathrooms (one with whirlpool). Children`s playroom. The house is traditionally built wiht lots of wood. Complete with among other children`s toys, books/films/CDs and well equipped kitchen. Beautiful terrace with sunshine throughout the day and parking on own premises. A stop for the local skibus is situated just outside the front door. Wireless Internet. Only non-smokers. No pets. Rent includes tourist taxes.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Breil:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.300 - 2.400 m n.m.
Slunná terasa - vesnice, 40 km západně od Chur. Veškeré služby, Ilanz, 17 - 18 km. Potraviny, restaurace. Za své dobré jméno jako rekreační oblast vděčí tato náhorní plošina třem typickým sursilvánským vesnicím Brigels, Waltensburg a Andiast.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Bazén 18 km. Tenis (1x venkovní kurt 8 km), golfové hřiště 9 jamek, Brigels 3x dalši golfové hřiště v okruhu 10 - 20 km. Minigolf. Rajtování. 150 km turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Golf-Water-Driving-Range.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Brigels. 3x sedačkové lanovky, 4x vleky, 2x dětské vleky. 25x lyžařské sjezdovky, celkem 75 km, sněhový park. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 8 km, zimní turistické cesty 35 km. 3x sáňkařské dráhy (délka 9.5 km). Přírodní kluziště. Flims/Laax 24 km, Obersaxen 16 km, Disentis 21 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 08:43
Mapa stránek ...