Ubytování ve Švýcarsku, St. Antönien (Prättigau Landwassertal) v apartmánu 'Ferienwohnung Tola'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Ferienwohnung Tola, St. Antönien
★★★

Švýcarsko, Prättigau Landwassertal, St. Antönien

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Prättigau Landwassertal, St. Antönien
Číslo objektu: CH7246.601.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch7246_601_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 751,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
55 m2. Více informací od poskytovatele: Large bedroom with two single beds (and if necessary 1 sofa bed and/or childrens bed) a small bedroom with two single beds a living room (with sofa bed) and a bathroom with shower/toilet. The kitchen is fully equipped incl. fondue, raclette oven, filter coffee machine, microwave and electric cooker. Radio/TV, internet access (wireless), various board games. Is heated with wood and electric heating.wird bar vor Ort einkassiert - Bitte Frottéewäsche selber mitbringen (auf Wunsch verfügbar).
Informace o domě (rezidenci)
The cozy apartment (5 beds, 55 meter square), with a large sun terrace is located in Ascharina approximately 700 meters from the access road. The center of St. Antönien is only 2 km away. In the village you will find several restaurants, a grocery store, a cash machine and guest information. St. Antönien is in spring-, summer- and autumntime an ideal base for hiking, climbing and via ferrata climbing (via ferrata Sulzfluh). Close is also the Partnunsee, a worthwhile destination for boating or fishing (patent required). In wintertime, ski and snowshoe tours lure to the countless peaks in the area. The small ski lift (with ski school) is well suited for beginners. Dogs allowed (not in the bedroom!), extra costs CHF 3 per pet/night, which will be due in cash by place. The heating depending on the user is also to pay cash by place. Please bring your own bath towels (available on request). Bed- and kitchen linen are available. In mid-season on request 1 night possible.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 21:25
Mapa stránek ...