Ubytování ve Švýcarsku, Davos - Schmitten (Prättigau Landwassertal) v rekreačním domě 'Murena'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Murena, Davos - Schmitten
★★★

Švýcarsko, Prättigau Landwassertal, Davos - Schmitten

Švýcarsko, Prättigau Landwassertal, Davos - Schmitten
Číslo objektu: CH7281.301.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch7281_301_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.924,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka). Koupelna/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Boiler (150 l). Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obytná jídelna s kachlovými kamny.
Informace o domě (rezidenci)
Schmitten 18 km od Davos: Chata 'Murena'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). Zahradní nábytek. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Obchod, autobusová zastávka 200 m, termální bazén 6 km. Golfové hřiště 6 km, lyžařské centrum 18 km, běžkařské stopy 1 km.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Davos - Schmitten:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 850 - 1.440 m n.m.
Idylická vesnice s pěkným výhledem, 22 km jiho-západně od Davos, 14 km od Lenzerheide, 20 km od Savognin. Veškeré služby, Davos, 22 - 23 km. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, 5 - 6 km. Příjezd od Davosu po Chur-Lenzerheide. Spojení poštovním autem ke známým sportovním střediskům Davos, Lenzerheide a Savognin.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Davos 22 - 23 km. Golfové hřiště 18 jamek, Alvaneu Bad 5 km. Turistické cesty, horské túry.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Davos, 22 km. Lenzerheide 14 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:30
Mapa stránek ...