Ubytování ve Švýcarsku, Tschiertschen (Mittelbünden) v apartmánu 'Panoramablick'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Panoramablick, Tschiertschen
★★★

Švýcarsko, Mittelbünden, Tschiertschen

Švýcarsko, Mittelbünden, Tschiertschen
Číslo objektu: CH7064.200.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch7064_200_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.380,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 64 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení. Balkon 13 m2. Pěkný výhled do dálky do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Dům ve svahu, vchod do domu ve 3. patře.
Informace o domě (rezidenci)
Tschiertschen 10 km od Chur: Pěkný, komfortní vícegenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Panoramablick', 4-podlažní, rok výstavby 2008. V obci, 250 m od centra, centrální, klidná, vyvýšená poloha ve svahu. V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Úzký příjezd vede až k objektu (100 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 250 m. Tenis 200 m, lanová dráha 400 m, lyžařská škola 500 m, sáňkařská dráha 400 m, kluziště 200 m.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Tschiertschen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.400 - 2.400 m n.m.
Na západní straně Schanfiggs leží vesnice, 11 km jiho-východně od Chur. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu, 11 - 12 km.
informace pro letní ubytování
Turistické cesty, horské túry. Cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
2x sedačkové lanovky, 2x vleky. 9x lyžařské sjezdovky, celkem 25 km. Lyžařská škola. Zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:18
Mapa stránek ...