Ubytování ve Švýcarsku, Lenzerheide (Mittelbünden) v apartmánu 'PRIV? Alpine Lodge SUP2'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu PRIV? Alpine Lodge SUP2, Lenzerheide
★★★★

Švýcarsko, Mittelbünden, Lenzerheide

Švýcarsko, Mittelbünden, Lenzerheide
Číslo objektu: CH7078.4.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch7078_4_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.479,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'SUP2', pro 4 osob, 71 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit, rádio, krbová kamna a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, myčka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra), plná penze (extra), polopenze (extra).Koupelna/WC a sprcha/WC.Balkon, zahradní nábytek.Další zařízení: telefon, vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Nový, ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní rekreační zařízení 'PRIV? Alpine Lodge SUP2', rok výstavby 2013, obklopen stromy a loukami.Zařízení domu: fitness, herní místnost, výtah, ústřední topení, masáže, hlídání dětí, lyžárna, pračka (ke spoluužívání, extra), sušička (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: společné garáže. Příjezd k domu možný celoročně. V zimě nutné sněhové řetězy. Bezbariérový objekt.Poloha: na kraji obce obce Lenzerheide, centrální, klidná, slunná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu na hory, na les a na sjezdovku.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), louka k odpočinku (ke spoluužívání), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 15 m x šířka 8 m), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 1 m, supermarket 1 m, restaurace 1 m, krytý bazén 1 m, zátoka ke koupání 600 m, sportovní centrum 400 m, golfové hřiště 3.1 km, vlek 380 m, sáňkařská dráha 380 m, běžkařské stopy 450 m, lyžařská škola 1 m, kluziště 300 m, dětské hřiště, 1 m, lanová dráha 380 m, autobusová zastávka 10 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 15 km, hlavní silnice v 400 m, železnice v 16.8 km a letiště v 149 km. Od 22.04.19 do 30.05.19 a od 26.10.19 do 13.12.19 jsou veřejné prostory jako je restaurace, dětský klub, sportovní obchod a horská lázeň uzavřeny. Recepce a minimarkt jsou otevřeny denně od 9:00 do 12:00 hodin a od 13:30 do 17:00 hodin. Od 30.05.19 do 22.06.19 a od 12.10.19 do 26.10.19 jsou horská lázeň a dětský klub (bez dozoru) otevřeny, restaurace a sportovní obchod jsou uzavřeny, recepce a minimarkt jsou otevřeny denně.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Lenzerheide:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.476 - 2.865 m n.m.
Známá rekreační obec, 17 km jižně od Chur. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Tenis (2x krytý kurt), golfové hřiště 18 jamek. Fitnessparcour. 1x lanovka, 1x kabinková lanovka, 4x sedačkové lanovky, 180 km turistické cesty, horské túry. 250 km cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
2x lanovky, 1x kabinková lanovka, 11x sedačkové lanovky, 26x vleky, 4x dětské vleky. 60x lyžařské sjezdovky, celkem 15.5 km, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 52 km, zimní turistické cesty 80 km. 5x sáňkařské dráhy (délka 13.6 km). Bruslařská hala, curling, tenisová hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:10
Mapa stránek ...