Ubytování ve Švýcarsku, Sainte-Croix (Jura) v apartmánu 'Eridan'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Eridan, Sainte-Croix
★★

Švýcarsko, Jura, Sainte-Croix

Švýcarsko, Jura, Sainte-Croix
Číslo objektu: CH1450.150.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch1450_150_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.609,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 72 m2 na 3 podlažích, v přízemí, severovýchodní orientace. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, krbová kamna, jídelní stůl, kabelová TV a topení. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, fondue set (sýrové fondue)). Topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Koupelna/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Částečný výhled na hory a do údolí. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Les Petites Roches: Chata 'Eridan'. V obci, 3 km od centra, slunná poloha, jižní orientace. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo, 30 m. Obchod 3 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 700 m, nádraží 3 km, koupaliště 700 m, krytý bazén 2 km, termální bazén 20 km. Tenis 2 km, sportovní centrum 2 km, vlek 700 m, lyžařské centrum 2 km, lyžařská škola 2 km, dětská lyžařská škola 2 km, běžkařské stopy 2 km, kluziště 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Chalet v horní části rezidence.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Sainte-Croix:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.000 - 1.600 m n.m.
Útulná, klidná rekreační obec s 3'500 obyvatel s pěkným výhledem, 19 km západně od Yverdon-les-Bains. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, 19 km. K tomu: lékárna, lékař. Z nádraží v Ste Croix jezdí autobusy do Les Replans, Les Rasses, Bullet, Mauborget a L´Auberson.
informace pro letní ubytování
Bazén vyhřívaný. Tenis (4x venkovní kurt). Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 200 km turistické cesty, horolezectví. 84 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Ste Croix/Les Rasses. 7x vleky, 1x dětský vlek. 9x lyžařské sjezdovky, celkem 20 km (25 % lehkých, 50 % střední obtížnosti, 25 % obtížných). Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti od 5 let. Bežkařské tratě celkem v délce 91 km (4 km osvětlených), zimní turistické cesty 35 km. 1x sáňkařská dráha. Přírodní kluziště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:03
Mapa stránek ...