Ubytování ve Švýcarsku, Enney (Freiburg) v apartmánu 'Pervenche'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Pervenche, Enney
★★★★

Švýcarsko, Freiburg, Enney

Švýcarsko, Freiburg, Enney
Číslo objektu: CH1667.100.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch1667_100_7/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.319,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 100 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, velmi komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a kabelová TV. Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a koupelna/sprcha/WC. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Velký balkon. Balkónový nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Garáž, výška 200 cm, šířka 200 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná rezidence 'Pervenche', 3-podlažní, obklopen loukami. Na kraji obce, 1.2 km od centra Enney, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah, pračka, sušička (společné). Společné garáže. Potraviny, restaurace 800 m, nádraží 1 km, termální bazén 13 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 1 km, lanová dráha 5 km, běžkařské stopy 1 km. Atrakce v blízkosti: Gruy?re 6 km, Bulle 8 km, Moleson 11 km, Gstaad 34 km, Fribourg 39 km, Montreux 45 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Moleson 11 km, Gstaad 34 km, Glacier 3000 31 km. Známá jezera v okolí: Lac de Gruy?re 15 km, Lac Léman 45 km. Turistické oblasti Moleson 11 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Enney:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 712 m n.m.
Malá vesnice, 3 km jižně od Gruy?res. Veškeré služby, Gruy?res. Krytý bazén, 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Broc 5 km. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
Možnosti zimních sportů v Moléson (8 km), Charmey (12 km) a Chateau d'Oex (21 km).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:01
Mapa stránek ...