Ubytování ve Švýcarsku, Düdingen (Freiburg) v apartmánu 'SeeSicht'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu SeeSicht, Düdingen
★★

Švýcarsko, Freiburg, Düdingen

Švýcarsko, Freiburg, Düdingen
Číslo objektu: CH3186.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3186_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.080,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'SeeSicht', 3-pokojový byt 70 m2, v podkroví. Prostorné a světlé, částéčně zkosený, jednoduché a útulné zařízení: zkosený, otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero, do zahrady a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný selský dům 'Staad 2', 3-podlažní, obklopen stromy a loukami. Osada Staad 5 km od centra Düdingen, 10 km od centra Fribourg, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 50 m od jezera, ve slepé ulici. Úzký příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, pekárna 5 km, nádraží 'Düdingen SBB' 5.5 km, jezero ke koupání 50 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 m. Atrakce v blízkosti: Avenches 27 km, Murten 19 km, Bern 31 km. Známá jezera v okolí: Lac de Gruy?re 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Tento dům stojí přímo u jezera Schiffenensee.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Düdingen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velká vesnice s 7'100 obyvatel 5 km od jezera, 6 km od Fribourg, 25 km od Berne. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:22
Mapa stránek ...