Ubytování ve Švýcarsku, Curych (Curyšské jezero a okolí) v apartmánu 'Seefeld'. Toto ubytování je pro 1 osobu, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 18). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Seefeld, Curych
★★★

Švýcarsko, Curyšské jezero a okolí, Curych

Švýcarsko, Curyšské jezero a okolí, Curych
Číslo objektu: CH8000.100.8
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch8000_100_8/
Ubytování pro 1 osobu, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 15.371,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a kabelová TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Seefeld'. Centrální poloha, 400 m od jezera, na ulici. V domě: recepce, výtah, pračka, sušička (společné, extra). Úklid na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, supermarket 50 m, restaurace 80 m, bar 50 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Zürich-Stadelhofen' 2 km, koupaliště 1.5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Curych:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 410 m n.m.
Velké, známé, rušné město přímo u jezera Zuerichsee. Veškeré služby v místě. Největší město Švýcarska s důležitým hospodářským centrem. Staré jádro města. Mnoho možností nákupů, loudání a vycházek. Bezpočet památek, zoo, musea, výstavy, galerie, koncerty, divadlo, mnoho sportovních a zábavních možností.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:35
Mapa stránek ...