Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'TITLIS Resort Wohnung 515' - Švýcarsko (Centrální Švýcarsko), Engelberg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. The bright and spacious 3-room apartment is on first floor of the TITLIS Resort. The TITLIS Resort is situated just a few minutes’ walk from the Titlis Cableways. Free local bus stop by the resort. The apartment has 2 double bedrooms, a spacious living room with flat-screen TV and the option for a double sofa bed, a separate dining area, an open kitchen with modern appliances (dishwasher, steamer, Nespresso coffee machine), bath/WC and shower/WC, a washing machine/dryer and a balcony with views ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu TITLIS Resort Wohnung 515, Engelberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6390_813_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
The bright and spacious 3-room apartment is on first floor of the TITLIS Resort. The TITLIS Resort is situated just a few minutes’ walk from the Titlis Cableways. Free local bus stop by the resort. The apartment has 2 double bedrooms, a spacious living room with flat-screen TV and the option for a double sofa bed, a separate dining area, an open kitchen with modern appliances (dishwasher, steamer, Nespresso coffee machine), bath/WC and shower/WC, a washing machine/dryer and a balcony with views to the west. Free Wi-Fi in the building. Pets are not allowed. NON-SMOKING apartment. Our wellness-oasis is free of charge for our guests and consists of a Finnish sauna, herbal bath, steam bath, ice shower, multi-sensory shower, relax lounge and a spa garden (incl. bathrobe, slippers and sauna towel). Entry from 14 years. We are happy to take your bookings for the DaySpa and Massages by phone or email.3-room apartment (92 m2), 1st floor: kitchen, living room with double sofa bed, 2 double bed rooms, bath-toilet and shower-toilet.Included: Bath- and kitchen towels, local tax, free entrance to wellness-oasis. Excluded: Parking/underground parking CHF 12.00 per night.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2019 00:52
Mapa stránek ...