Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'TITLIS Resort Wohnung 901' - Švýcarsko (Centrální Švýcarsko), Engelberg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. The bright 2-room apartment is on the ground floor of the TITLIS Resort. The TITLIS Resort is situated just a few minutes’ walk from the Titlis Cableways. Free local bus stop by the resort. The apartment has 1 double bedroom, a spacious living room with flat-screen TV and the option for a double sofa bed, a separate dining area, an open kitchen with modern appliances (dishwasher, Nespresso coffee machine), shower/WC, a washing machine/dryer and a balcony with views to the west. Underground parki ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu TITLIS Resort Wohnung 901, Engelberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch6390_788_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
The bright 2-room apartment is on the ground floor of the TITLIS Resort. The TITLIS Resort is situated just a few minutes’ walk from the Titlis Cableways. Free local bus stop by the resort. The apartment has 1 double bedroom, a spacious living room with flat-screen TV and the option for a double sofa bed, a separate dining area, an open kitchen with modern appliances (dishwasher, Nespresso coffee machine), shower/WC, a washing machine/dryer and a balcony with views to the west. Underground parking and ski storage (including lockable ski room with boot dryer). Free Wi-Fi in the building. Pets are not allowed. NON-SMOKING apartment. Our wellness-oasis is free of charge for our guests and consists of a Finnish sauna, herbal bath, steam bath, ice shower, multi-sensory shower, relax lounge and a spa garden (incl. bathrobe, slippers and sauna towel). Entry from 14 years. We are happy to take your bookings for the DaySpa and Massages by phone or email.2-room apartment (59 m2), ground floor: kitchen, living room with double sofa bed, 1 double bed room, shower-toilet.Included: Bath- and kitchen towels, local tax, free entrance to wellness-oasis. Excluded: Parking/underground parking CHF 12.00 per night.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 04:39
Mapa stránek ...