Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Henry (Hochparterre)' - Švýcarsko (Bernská vysočina), Schönried. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. 7 room apartment (160sqm) on the raised ground floor of a house with serveral apartments, built in 2001. Central location in Schönried, close to the centre of the village, to the chairlift 'Horneggli', to the train station, the cross country ski runs and the hiking trails.6 bedrooms each with table, safe, cable TV/radio, 2 single beds and own shower/toilet. Living-/dining room and kitchen for common use. W-Lan. Baby cot (120x60cm) excl. bed linen available.INCLUSIVE: electricity, heating, water, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Henry (Hochparterre), Schönried

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3778_612_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7 room apartment (160sqm) on the raised ground floor of a house with serveral apartments, built in 2001. Central location in Schönried, close to the centre of the village, to the chairlift 'Horneggli', to the train station, the cross country ski runs and the hiking trails.6 bedrooms each with table, safe, cable TV/radio, 2 single beds and own shower/toilet. Living-/dining room and kitchen for common use. W-Lan. Baby cot (120x60cm) excl. bed linen available.INCLUSIVE: electricity, heating, water, parking, W-Lan, baby cot (120x60cm) excl. bed linen, kitchen and bathroom towels, bed linen (initial supply), final cleaning and visitor's tax. ***There is a deposit of CHF 300.00 to pay directly to the keyholder at your arrival*** ***Pets not allowed***
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 04:33
Mapa stránek ...