Ubytování ve Švýcarsku, Saanenmöser (Bernská vysočina) v apartmánu 'Media (Parterre)'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Media (Parterre), Saanenmöser
★★

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanenmöser

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanenmöser
Číslo objektu: CH3777.610.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3777_610_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 34.337,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4 room apartment (81sqm) on the ground floor of a house with several apartments built in 1963. Patio with barbecue (also used by the fellow occupants). Small terrace for private use in front of the apartment. Nearby the ski and cross-country ski runs of Saanenmöser. Centrally located, on the main road (noise emmission). Access to the apartment by stairs only. The price for a reservation up to 4 people doesn't include the use of the bunk bed.Comfortable furnished 4 room apartment. 1 bedroom with 2 pushed together single beds (2x90x190cm) and a small window. 1 bedroom with 1 double bed (2x90x190cm), 1 baby cot and a small window. 1 bed-/living room with 1 bunk bed (2x90x190cm), Swisscom TV, sofa and access to the bathroom with shower/toilet. Open-plan kitchen with dining corner (refrigerator with freezer compartment, fondue-/raclette-set, filter coffee machine). Washing machine and tumble dryer (in the property) subject to charge. W-Lan. The price for a reservation up to 4 people doesn't include the use of the bunk bed.INCLUSIVE: electricity, heating, water, public parking space (about 100m from the chalet Media direction Schönried), W-Lan, kitchen and bathroom towels, bed linen (initial supply), final cleaning and visitor's tax. NOT INCLUSIVE: washing machine and tumble dryer (subject to charge). ***Pets only on request***
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Saanenmöser:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.270 - 2.005 m n.m.
Útulná, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice a předměstí od Gstaad, 8 km severně od Gstaad. V obci: potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km.
informace pro letní ubytování
Děti do 9 roků jezdí zdarma na všech horských drahách v Gstaad Mountain Rides z Zweisimmen až do Glacier 3000. Golfové hřiště 18 jamek. Fitnessparcour. 100 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 50 km cyklistické cesty, 50 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Gstaad Mountain Rides, počet přepravních zařízení: 21x lokální, 62x regionální. 4x kabinkové lanovky, 7x sedačkové lanovky, 10x vleky. 38x lyžařské sjezdovky, celkem 95 km (5 % lehkých, 30 % střední obtížnosti, 15 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě v místě v délce 35 km, regionální v délce 160 km, zimní turistické cesty 37 km. 2x sáňkařské dráhy. Skibus. Akce na skipasy: ZDARMA skipas pro děti do 9 let.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:22
Mapa stránek ...