Ubytování ve Švýcarsku, Saanen (Bernská vysočina) v apartmánu 'Abendrot'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Abendrot, Saanen
★★★

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanen

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanen
Číslo objektu: CH3792.618.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3792_618_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.153,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
In 2008 renovated 2 room attic apartment (85sqm) in a house with several apartments (built in 1977). 1 south faced balcony with garden furniture. Quiet location with beautiful view of the Saanenland. Close to the ski slopes and the cross-country ski runs. Ideal starting point for hiking tours. Close to the train station and the centre of the village. 1 uncovered parking space as well as a store room for skis and sports equipment are available.Living room with sofa, 2 armchairs, chimney and TV. Spacious dining room with open-plan kitchen. 1 bedtroom with double bed (2x100x200cm) and small sofa. Bathroom with toilet, shower and bathtub. W-Lan.INCLUSIVE: Electricity, heating, water, parking, internet W-Lan, washing machine, tumble dryer, kitchen and bathroom towels, bed linen (initial supply), final cleaning and visitor's tax. NOT INCLUSIVE: Telephone calls, firewood (only wood supply for frist-time firing incl.). ***Pets not allowed***
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Saanen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V Saanenland lezici bernska obec, malo kilometru od Gstaat.
informace pro letní ubytování
Saanenland je rajem pro turisty. V okruhu malo kilometru nalezneme vsechny letni sportovni moznosti.
informace pro zimní ubytování
Saanen patri do lyzarske oblasti Gstaat s temer 70 vleky a drahami a 250 km sjezdovek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:21
Mapa stránek ...