Ubytování ve Švýcarsku, Saanen (Bernská vysočina) v apartmánu 'Hornflue (Wohlwender)'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Hornflue (Wohlwender), Saanen
★★

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanen

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanen
Číslo objektu: CH3792.606.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3792_606_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.994,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3.5 attic apartment (74sqm) on the 2nd floor of a chalet built in 1983. Quiet location with beautiful view to the Saanenland. 2 large balconies with garden furniture. Central location, close to the ski slopes Eggli-Rübeldorf. Ideal starting point for hiking tours. Close to the train station and shops. There are 100 steps leading from the parking to the apartment on the 2ndfloor.Rustical furnished 3.5 apartment. Living room with chimney, radio/TV (cable) and telephone. W-Lan. 1 double bedroom (max. 2 persons), 1 bathroom with bathtub/toilet and direct access to the bedroom and the living room. Open-plan kitchen with dining area, equipped with oven, dishwasher, refrigerator with freezer, coffee machine, fondue- and raclette-set.INCLUSIVE: electricity, heating, water, W-Lan, outside parking space, kitchen and bathroom towels, bed linen (initial supply), final cleaning and visitor's tax. NOT INCLUSIVE: Garage (CHF 5.00 per day). Wood for the chimney not available. ***Pets not allowed***
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Saanen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V Saanenland lezici bernska obec, malo kilometru od Gstaat.
informace pro letní ubytování
Saanenland je rajem pro turisty. V okruhu malo kilometru nalezneme vsechny letni sportovni moznosti.
informace pro zimní ubytování
Saanen patri do lyzarske oblasti Gstaat s temer 70 vleky a drahami a 250 km sjezdovek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:30
Mapa stránek ...