Ubytování ve Švýcarsku, Saanen (Bernská vysočina) v apartmánu 'Hornflue (Baumann)'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Hornflue (Baumann), Saanen
★★

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanen

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Bernská vysočina, Saanen
Číslo objektu: CH3792.604.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3792_604_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 36.069,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3.5 room attic apartment (76sqm) on the 2nd floor of a chalet built in 1983. Quiet location with beautiful view over the Saanenland. 2 large balconies with garden furniture. Store room for skis and shoes. Close to the ski slope Eggli-Rübeldorf. Ideal starting point for hiking tours. Close to the train station and the centre of the village. There are 100 steps leading from the parking to the apartment on the 2nd floor. 1 garage and 1 opened parking are available.1 bedroom with double bed (2x90x200cm). 1 bedroom with two single beds (90x190cm). Living-/dining room with sofa, chimney, TV, W-Lan and table with chairs. Open-plan kitchen with oven and ceramic hub, dishwasher, microwave oven, refrigerator with freezer compartment, raclette- and fondue-set as well as coffee machine. 1 bathroom with bathtub/toilet.INCLUSIVE: Electricity, heating, hot water, firewood, parking, garage, W-Lan, bed linen, bathroom and kitchen towels (initial supply), final cleaning and visitor's tax. ***Pets not allowed***
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Saanen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V Saanenland lezici bernska obec, malo kilometru od Gstaat.
informace pro letní ubytování
Saanenland je rajem pro turisty. V okruhu malo kilometru nalezneme vsechny letni sportovni moznosti.
informace pro zimní ubytování
Saanen patri do lyzarske oblasti Gstaat s temer 70 vleky a drahami a 250 km sjezdovek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 07:07
Mapa stránek ...