Ubytování ve Švýcarsku, Ringgenberg (Bernská vysočina) v apartmánu 'Schwizi's Holiday Apartments'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Schwizi's Holiday Apartments, Ringgenberg

Švýcarsko, Bernská vysočina, Ringgenberg

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Bernská vysočina, Ringgenberg
Číslo objektu: CH3852.615.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3852_615_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.593,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
All you need for a holiday with us are your clothes and good spirits. We'll take care of the rest. Every apartment contains a microwave oven, an oven, garden furniture, a fridge, television and free Wifi. Should you be interested in a pick-up at the station or excursions... check with us ... we shall gladly arrange almost anything. The front picture of the house is just an example and can vary to the real houseApartment No. 4 Gartenstrasse 3 3852 Ringgenberg No. 4, 2 1/2 -room-apartment, 40m?, 2-4 people This apartment is situated in the Guesthouse with apartments no 1 - 4 and the hetaed indoor pool. Situated at the Gartenstrasse in Ringgenberg. Living-/dining room with bed sofa for 2 people, dining table. Open kitchen. 1 bedroom with double bed. 1 bathroom with shower/toilet. Patio 20m2.You can drive up right in front of the house, a parking lot is always at your disposal. Bed linen, bath and kitchen towels are available free of charge. Heating, electricity, water charges, TV and telephone as well as the final cleaning fee are included in the total price.
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Ringgenberg:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 596 m n.m.
Útulná vesnice s 1'900 obyvatel přímo u jezera Brienz, centrálni poloha s pěkným výhledem, 4 km od Interlaken, 23 km od Grindelwald. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, masáže, 4 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 km. Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), 131 km, Gen?ve (GVA), 218 km, Basel-Mulhouse (BSL), 161 km, Bern-Belp (BRN), 58 km.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Neuhaus/Interlaken 9 km. Jezero ke koupání. Tenis (2x venkovní kurt, 2x krytý kurt 6 km), golfové hřiště 18 jamek, Neuhaus/Interlaken 9 km. Minigolf 6 km. Rajtování 7 km. Fitnessparcour. Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 600 m, Heimwehfluh/Interlaken 7 km. 1x lanová dráha, 4 km, turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Další horské dráhy 16 km.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Jungfrau-Top Ski Region, 16 km, poloha údolní stanice 795 m, počet přepravních zařízení: 43x celkem. Celkem 213 km lyžařské sjezdovky (30 % lehkých, 60 % střední obtížnosti, 10 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let. Lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala 6 km, curlingová hala, 6 km. Další lyžařská střediska: Alpenregion Meiringen/Haslib. 30 km, Niederhorn/Beatenberg 14 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:41
Mapa stránek ...