Ubytování ve Švýcarsku, Matten (St. Stephan) (Bernská vysočina) v apartmánu 'Chutzli'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Chutzli, Matten (St. Stephan)
★★

Švýcarsko, Bernská vysočina, Matten (St. Stephan)

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Švýcarsko, Bernská vysočina, Matten (St. Stephan)
Číslo objektu: CH3773.605.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3773_605_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.911,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
60 m2. Více informací od poskytovatele: Cozy 3-room apartment in the first floor of a semidetached house. Beautiful view direction Lenk and onto the Wildstrubel mountain. Quiet location in a side road. Terrass available. Near the railway station. Cozy apartment, living room with sofa bed, wood burner, TV/radio, 1 double bedroom, 1 bedroom with 1 bunk bed, separate kitchen, shower/WC. Incl. heating, garage, parking, water, kitchen towels, bathroom towels and bed linen, final cleaning.
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Matten (St. Stephan):
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.030 m n.m.
Obec, horská vesnice, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko, v údolí, v pěkném prostředí, ve svahu, idilická poloha s pěkným výhledem. Veškeré služby v místě, Lenk oder Zweisimmen, 5 - 8 km. K tomu: lékárna 8 km, lékař 5 km. Dopravní spojení: dálnice A6 Bern - Interlaken, výjezd 18 'Verzweigung Lattigen' 40 km od Matten (St. Stephan). Dále Wimmis - Zweisimmen - Matten. Příjezd po točit, dobře vybudovaných!kvalitní horské cestě. Železnice Bern - Zweisimmen - Lenk. Nádraží v místě. Lenk im Simmental, 5 km. Zweisimmen, 8 km. Doprava letadlem: letiště Bern-Belp (BRN), 70 km, Genf (GVA), 165 km, Zürich (ZRH), 200 km, Basel-Mulhouse (BSL), 175 km.
informace pro letní ubytování
Bazén vyhřívaný, 5 km. Kánoe, rafting. Tenis (6x venkovní kurt 5 km), golfové hřiště 18 jamek, Saanenmöser 16 km. Minigolf 5 km. Rajtování, Boden/Lenk i.S. 3 km. Rybaření (s povolením). Paragliding. Kabinkové lanovky, 5 km, 930 km turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Adelboden-Lenk, 5 km, počet přepravních zařízení: 72x celkem. Celkem 210 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 5 let, lyžařská školka pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 57 km (1.5 km osvětlených), 5 km vysokohorské dráhy ve výšce 1'800 - 1'900 m, zimní turistické cesty 74 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště 5 km, curling, metaná, 5 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.6.2020 22:45
Mapa stránek ...