Ubytování ve Švýcarsku, Gsteig bei Gstaad (Bernská vysočina) v apartmánu 'Sonnegg'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Sonnegg, Gsteig bei Gstaad
★★★

Švýcarsko, Bernská vysočina, Gsteig bei Gstaad

Švýcarsko, Bernská vysočina, Gsteig bei Gstaad
Číslo objektu: CH3785.602.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3785_602_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.844,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
Cosy 4 room top floor apartment (80sqm) in a Chalet with two apartments. Located in a calm and sunny area, with beautiful view of the mountains and the village. Ideal starting point for hiking. Balcony and garden. Parking space on disposal. ***Washing machine on request***Cosy 4 room apartment. Ceiling height 1,95 meter. 1 bedroom with double bed and wardrobe, 1 bedroom with two single beds, 1 small room under the roof slant with 1 bed and one extra bed. Bath/WC under the roof slant. Separate kitchen with oven. Living room with dining table, sofa and TV/Radio. W-Lan.INCLUSIVE: water, electricity, heating, parking, W-Lan, kitchen and bathroom towels, bed linen (initial supply), final cleaning and visitor's tax. ***Pets only on request***
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Gsteig bei Gstaad:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.175 m n.m.
Malá, idylická, kouzelná vesnice s 840 obyvatel.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Gstaad Saanenland, 10 km. 3x lanovky, 6x kabinkové lanovky, 17x sedačkové lanovky, 27x vleky, 6x dětské vleky. 90x lyžařské sjezdovky, celkem 250 km (60 % lehkých, 30 % střední obtížnosti, 10 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:27
Mapa stránek ...