Ubytování ve Španělsku, Tacoronte (Tenerife) v rekreačním domě 'Landhaus Teide mit 5 Badezimmern'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Landhaus Teide mit 5 Badezimmern, Tacoronte
★★★★

Španělsko, Tenerife, Tacoronte

Španělsko, Tenerife, Tacoronte
Číslo objektu: ES6158.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6158_1_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 67.125,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
9-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 180 m2 na 2 podlažích, luxusní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní kout, myčka a lednicí.Koupelna, koupelna/WC, sprcha, sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 100 m2, zahradní sezení 120 m2, zahradní nábytek, 10 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička, whirlpool. The finca is also suitable for events. In addition to be rented is a separate building with a rustic dining room (for 40-50 persons) and a large landscaped terrace which enhanced still room for a further 50 persons offers available. Ideal for weddings, parties, fashion shows and luxury-event.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, ideální pro pobyt s dětmi. Stylový venkovský dům 'Landhaus Teide mit 5 Badezimmern', renovovaný v roce 2016, obklopen stromy, loukami a poli.Zařízení domu: whirlpool, ústřední topení, bezpečnostní zařizení, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta se schodištěm, 4 schodů.Poloha: na kraji obce obce La Caridad, ve čtvrti Tacoronte, centrální, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na moře, na hory, do zahrady, na krajinu a na město.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 9'999 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 1'000 m2), koupaliště (ke spoluužívání, bez náhledu, délka 14 m x šířka 8 m), venkovní sprcha (ke spoluužívání), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 500 m, písečná pláž 5 km, sportovní centrum 3 km, golfové hřiště 3 km, tenis 3 km, tenisová hala 3 km, jízdárna 3 km, autobusová zastávka 500 m. The house is suitable for max. 10 persons. With an occupancy of more than 6 people, meaning from the 7.Pers. a additional cost of 25.00 Euro per Pers. and Day is charged on the spot in cash money by the owner/housekeeper.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Tacoronte:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 500 m n.m.
Vesnice, ve vnitrozemí ostrova 6 km od moře, dopravně výhodná poloha. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, bar, fitness-centrum. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 6 km od obce. Kamenitá pláž, 6 km od obce. Bazén s mořskou vodou, 6 km. Surfování. Tenis (4 km), golfové hřiště 18 jamek, Guamasa, El pe?on 8 km. Rajtování 14 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 08:42
Mapa stránek ...