Ubytování ve Španělsku, Puerto de la Cruz (Tenerife) v rekreačním domě 'Barreto'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Barreto, Puerto de la Cruz
★★★

Španělsko, Tenerife, Puerto de la Cruz

Španělsko, Tenerife, Puerto de la Cruz
Číslo objektu: ES6155.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6155_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.467,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 200 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj 25 m2 se střešní okno s otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm), koupelna/bidet/WC. 1x pokoj se střešní okno, bez okna s 1x francouzským lužkem (135 cm). Jídelna 16 m2 s jídelní stůl. Kuchyně 15 m2 (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Terasa 40 m2, terasa 25 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). Výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům se nachází vedle plantáže s banány.
Informace o domě (rezidenci)
Casa Barreto 1 km od Puerto de la Cruz: Dům 'Barreto', renovovaný v roce 2002. 1.5 km od centra la localidad, 1 km od moře. Společné: pozemek 230 m2. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. V domě: bezpečnostní zařizení. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, restaurace 600 m, autobusová zastávka 400 m, písečná pláž 1 km, kamenitá pláž 1 km, koupaliště 2 km, termální bazén 700 m. Golfové hřiště (9 jamek) 2 km, tenis 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Puerto de la Cruz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
'Stadt des ewigen Fruehligs' (město věčného jara), nebo 'Garten des Teide' (zahrada Teide), nabízí Poerto de la Cruz celou řadu aktivit a krásu krajiny. Tak na př. plovárny u César Manrique, zoologickou zahradu s množstvím exotických zvířat, 'Loro Parque', nebo 'Plaza del Charco de los Camarones' atd.. Útulná obec s 24'500 obyvatel, na severu regionu, 26 km od Sta. Cruz de Tenerife, 40 km od Parque Nacional del Teide. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 00:14
Mapa stránek ...