Ubytování ve Španělsku, Porís de ABONA (Tenerife) v apartmánu 'El Poris 23 II'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu El Poris 23 II, Porís de ABONA
★★★

Španělsko, Tenerife, Porís de ABONA

Španělsko, Tenerife, Porís de ABONA
Číslo objektu: ES6027.11.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6027_11_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.149,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'El Poris 23 II', 4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (200 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (180 cm v délce 196 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). 2x sprcha/WC. Velká terasa 24 m2, velká terasa 36 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 8.
Informace o domě (rezidenci)
Poris de Abona 42 km od Sta. Cruz de Tenerife: Útulný, komfortní dům 'El Poris', rok výstavby 2009. V obci, klidná poloha, 10 m od moře. Společné: bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 240 m2. Terasa (35 m2), garáž. Obchod 500 m, potraviny, supermarket, restaurace 200 m, autobusová zastávka 800 m, písečná pláž 250 m. Atrakce v blízkosti: Aeropuerto 23 km. Pozor prosím: dálnice 500 m od domu.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Porís de ABONA:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná vesnice s 700 obyvatel, na východě ostrova přímo u moře s pěkným výhledem, 42 km od Santa Cruz de Tenerife. V obci: obchody, potraviny, restaurace, bar. Pozoruhodnosti Tabaibal del Porís 4 km, El Caletón 500 m. Doprava letadlem: letiště Tenerife Norte (TFN), 46 km, Tenerife Sur (TFS), 22 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:31
Mapa stránek ...