Ubytování ve Španělsku, Playa de las Américas (Tenerife) v apartmánu 'Studio Gold'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Studio Gold, Playa de las Américas
★★

Španělsko, Tenerife, Playa de las Américas

Španělsko, Tenerife, Playa de las Américas
Číslo objektu: ES6033.2.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6033_2_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 20.406,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'estudio', pro 3 osob, 30 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x postele a 1x pohovka.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí.Koupelna/sprcha/WC.Balkon, zahradní nábytek.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní bytový dům 'Studio Gold'.Zařízení domu: výtah, 24-hodinová recepce, biliár, prádelna, pračka (ke spoluužívání, extra), sušička (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: na ulici. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: pod Campo de Golf, centrální, živá, slunná poloha.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 400 m, potraviny 100 m, supermarket 500 m, restaurace 100 m, písečná pláž 800 m, golfové hřiště 100 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 20 m a letiště v 18 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 12:41
Mapa stránek ...