Ubytování ve Španělsku, Icod de los Vinos (Tenerife) v rekreačním domě 'Miradero'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Miradero, Icod de los Vinos
★★★★

Španělsko, Tenerife, Icod de los Vinos

Španělsko, Tenerife, Icod de los Vinos
Číslo objektu: ES6153.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6153_200_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 40.986,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Miradero', 8-pokojový dům 230 m2 na 2 podlažích. Komfortní a stylové zařízení: jídelna 30 m2 s jídelní stůl, rádio a CD. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj 50 m2 s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. E-topení, plynové topení. Balkon, terasa 20 m2, malá terasa 8 m2. Zahradní nábytek, lehátka (8x), odkládací místnost. Pěkný výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sauna, žehlička. Internet (DSL/LAN, zdarma). Vhodné pro rodiny. V sauně jsou 2 sprchy a WC. Dům má také gril zónu s krbem a jídelním stolem pro 10 osob.
Informace o domě (rezidenci)
Starý, velký, komfortní dům 'Miradero', rok výstavby 1930, renovovaný v roce 2001. Mimo obec, 3 km od centra Icod de los Vinos, klidná, vyvýšená poloha na kopci, 7 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 700 m2 (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem a květinami, bazén vyhřívaný (3 x 7 m, hloubka 100 - 150 cm, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 500 m, supermarket 1.5 km, restaurace, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 7 km. Jízdárna 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Icod de los Vinos:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Icod de los Vinos je obklopen velmi úrodným údolím s výhledem na Teide, nejvyšší část Icod porostlou hustými borovicovými lesy. Banány, ovoce a víno (vid) jsou nejdůležitějšími místními produkty. Přírodní památky: Cueva del Viento je třetí největší sopečná jeskyně na světě. Významnou dominantou oblasti je také Play de San Marcos. Památky a zajímavá místa: Drago de Icod de los Vinos, který byl prohlášen národní a kulturní památkou v roce 1917. Plaza de Lorenzo Caceres, kostel San Marcos a památník generála José Antonio Paez, Plaza de la Pila, klášter San Francisco a los Dolores Capilla, klášter Sant Agustín a náměstí Leon Huerta. Známá obec, na severozápadě ostrova přímo u moře, 24 km západně od Puerto de la Cruz, 63 km severně od Arona. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:29
Mapa stránek ...