Ubytování ve Španělsku, Buenavista del Norte (Tenerife) v apartmánu 'Buenavista GOLF I'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Buenavista GOLF I, Buenavista del Norte
★★★

Španělsko, Tenerife, Buenavista del Norte

Španělsko, Tenerife, Buenavista del Norte
Číslo objektu: ES6144.2.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6144_2_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.339,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt 'Buenavista Golf I', pro 3 osob, 40 m2, v přízemí, jednoduché a komfortní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka.Ložnice s 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, jídelní kout a lednicí.Sprcha/WC.Terasa, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoká stolička pro děti.
Informace o domě (rezidenci)
Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, komfortní řadový dům 'Buenavista GOLF I', obklopen stromy.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce Buenavista del Norte, mimo obec Buenavista GOLF, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na hory a do zahrady.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, oplocený), zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 800 m, potraviny 800 m, supermarket 1 km, restaurace 500 m, písečná pláž 3 km, golfové hřiště 800 m, autobusová zastávka 800 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 20 km a letiště v 60 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 13:16
Mapa stránek ...