Ubytování ve Španělsku, Arico (Tenerife) v apartmánu 'Studio Tania'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Studio Tania, Arico
★★

Španělsko, Tenerife, Arico

Španělsko, Tenerife, Arico
Číslo objektu: ES6025.12.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es6025_12_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.639,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt pro 2 osob, 30 m2, v přízemí, moderní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní kout a lednicí.Sprcha/WC.Terasa 18 m2, zahradní nábytek, 1 lehátka.Další zařízení: vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Nový, moderní řadový dům 'Studio Tania', rok výstavby 2006, renovovaný v roce 2012.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce La Listada, klidná poloha u moře. Výhled z domu na hory.Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 300 m, potraviny 300 m, supermarket 300 m, kamenitá pláž 100 m, zátoka ke koupání 300 m, písečná pláž 400 m, golfové hřiště 20 km, jízdárna 18 km, autobusová zastávka 400 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Arico:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 385 m n.m.
Malá obec s 5'000 obyvatel, na východě regionu, 60 km jižně od Sta. Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec otevřená k moři, na jižní straně ostrova. Arico je plošně druhou největší obcí Tenerifa. Na rozlehlém pobřeží se střídají poskalnatá pobřeží s řadou pláží a zálivů. Typickou pro tuto oblast je světlá barva půdy, která pochází ze starého sopečného popela. Hlavní zdrojem obživy Arico je zemědělství. Tradiční kanárská architektura se zachovala ve statcích této oblasti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:30
Mapa stránek ...