Ubytování ve Španělsku, Son Bou (Menorca) v apartmánu 'Villas Torre Soli 116TS 3 dorm'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Villas Torre Soli 116TS 3 dorm, Son Bou
★★★

Španělsko, Menorca, Son Bou

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Španělsko, Menorca, Son Bou
Číslo objektu: ES7774.612.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es7774_612_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.972,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 170 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC a bidet.Balkon, terasa, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka. VTV271ME
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, komfortní, útulná vilový dům 'Villas Torre Soli 116TS 3 dorm'.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce Son Bou, na kraji obce, klidná, slunná poloha na pláži. Výhled z domu na moře a do zahrady.Okolí domu: koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 4 m x šířka 7 m, otevřeno od 30.04. do 24 .10.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1.7 km, potraviny 1.7 km, supermarket 1.7 km, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.9 km, golfové hřiště 20 km, tenis 800 m, jízdárna 500 m, dětské hřiště, 800 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 20 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Son Bou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Obec, na jihu ostrova, 18 km západně od Mahón, 7 km jižně od Alaior. V obci: supermarket, obchody, boutique, restaurace, bar, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař. Zábava: herna, labyrint, park s nautickými hrami. Výlety (včas rezervovat), pronájem aut. Pozoruhodné: archeologická naleziště Basilka, ptačí chráněná oblast, věž v Gaumes. Velká písčitá pláž (nejdelší na ostrově), lehátka a slunečníky k pronajmutí.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 2 km. Potápění. Záb ava: herna, labyrint, zábavný park. Výlety (prosím zarezervovat), pronájem aut. Pozoruhodné: archeologická naleziště Basilka, ptačí voliéra, věž Gaumes. Velká písčitá pláž (největší na ostrově), lehátka a slunečníky k pronájmu.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2019 11:07
Mapa stránek ...