Ubytování ve Španělsku, Ciutadella (Menorca) v apartmánu 'Los Delfines 1'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Los Delfines 1, Ciutadella
★★★

Španělsko, Menorca, Ciutadella

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Španělsko, Menorca, Ciutadella
Číslo objektu: ES7779.160.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es7779_160_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.672,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Los Delfines 1", 3-pokojový řadový dům 65 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV, video, rádio a CD. Vstup k zahradnímu sezení. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 30 m2, krytá, zahrada 80 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. APM1855
Informace o domě (rezidenci)
Cala'n Blanes 2 km od Ciutadella: Dům "Los Delfines 1", z jedné strany soused. Mimo obec, 4 km od centra Ciutadella, klidná poloha, 250 m od moře, na ulici. Společné: pozemek (oplocený), bazén (8 x 6 m, hloubka 180 - 115 cm, 01.06.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 200 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem 80 m2. Terasa (50 m2), zahradní nábytek. V domě: pračka. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 250 m, koupaliště 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: ES7779.160/161 se nachází na stejném pozemku. Tenis 400 m (extra).
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Ciutadella:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná obec s 15'000 obyvatel, na západě ostrova, 45 km západně od Mahón. Veškeré služby v místě. Město je známé svým šarmem a tradicemi. Za vidění stojí přístav a staré město s uličkami a katedrálou. Slavnost Sant Joan 24.6., s jezdeckými závody a hrami, které mají svůj původ ve středověku. V regionu jsou krásnépláže, např. Cala Santandria, Cala d´Algayarens, Cala Blanca a Cala Blanes.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.6.2020 11:33
Mapa stránek ...