Ubytování ve Španělsku, Arenal d'en Castell (Menorca) v apartmánu 'Ullastres'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Ullastres, Arenal d'en Castell
★★★

Španělsko, Menorca, Arenal d'en Castell

Španělsko, Menorca, Arenal d'en Castell
Číslo objektu: ES7786.112.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es7786_112_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.412,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Ullastres', 3-pokojový byt 80 m2, v patře. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, digitální TV a kamna na dřevo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). HTV2250
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Ullastres', 2-podlažní. 4 byty v domě. V obci Arenal de Castell, klidná poloha, 300 m plaz. Společné: bazén (8 x 4 m, 01.05.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení. V domě: pračka. Parkovací místo, veřejné kryté parkoviště. Supermarket 600 m, obchodní centrum 23 km, restaurace 800 m, písečná pláž 300 m. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km. Atrakce v blízkosti: Parque aquatico 600 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Arenal d'en Castell:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Obec, na severu ostrova přímo u moře, 20 km severo-západně od Maó, 40 km severo-východně od Ciutadella, 13 km severně od Alaior. V obci: obchody, pekařství, restaurace.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 650 m, šířka do 25 m. Golfové hřiště 18 jamek, Son Parc 10 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:31
Mapa stránek ...