Ubytování ve Španělsku, Porto Cristo (Mallorca) v rekreačním domě '18'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě 18, Porto Cristo
★★★

Španělsko, Mallorca, Porto Cristo

Španělsko, Mallorca, Porto Cristo
Číslo objektu: ES8210.46.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8210_46_2/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 1.262,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov dům (samostatný), pro 8 osob, 130 m2, jednoduché a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, rádio, CD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril, lednicí a mraznička.Sprcha, sprcha/WC a oddělené WC.Balkon 15 m2, terasa 20 m2, zahradní sezení, zahradní nábytek, 3 lehátka.Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, pračka. DRIAT
Informace o domě (rezidenci)
Velký, jednoduchý, útulný rodinný dům '18', rok výstavby 1965, renovovaný v roce 2013.Zařízení domu: whirlpool, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: na ulici. Příjezd možný celoročně jen do 20 m od domu. Doporučujeme auto, cesta, 20.Poloha: ve čtvrti Portrocristo novo, centrální, klidná poloha v obytné čtvrti, u moře, na pláži. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, oplocený), zahrada (ke spoluužívání, oplocený), louka k odpočinku (ke spoluužívání, oplocený), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), dětské hřiště (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 40 m, restaurace 30 m, písečná pláž 300 m, golfové hřiště 10 km, tenis 400 m, jízdárna 2 km, autobusová zastávka 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Porto Cristo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, útulná obec, na východě ostrova, dopravně výhodná poloha, 70 km od Palma de Mallorca, 13 km východně od Manacor. Veškeré služby v místě. Pamětihodnosti. Zajímavosti: známé jeskyně 'Coves del Drach' s podzemními jezery a krápníkovými krajinami. Akvárium a Safari v okolí. Zástavba Porto Novo Cristo leží 2 km od Porto Cristo.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:26
Mapa stránek ...