Ubytování ve Španělsku, Porto Cristo (Mallorca) v rekreačním domě 'Casa Sanso'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa Sanso, Porto Cristo
★★★

Španělsko, Mallorca, Porto Cristo

Španělsko, Mallorca, Porto Cristo
Číslo objektu: ES8210.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8210_140_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 31.747,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Sanso', 6-pokojový dům. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (190 cm, v délce 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 200 cm), klimatizace. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 180 cm, v délce 80 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (190 cm, v délce 90 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (180 cm, v délce 80 cm). Vana/sprcha/bidet/WC. Balkon. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). VT/2116
Informace o domě (rezidenci)
Porto Cristo 12 km od Manacor: Pěkný, útulný, komfortní dům 'Casa Sanso', 2-podlažní. 1 km od centra, klidná poloha, 100 m od moře, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem 300 m2, bazén (8 x 4 m, 01.01.-31.12.). Atypický bazén. Zahradní sezení (400 m2), pergola, terasa (60 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, Wireless LAN [WLAN]. Garáž. Potraviny 500 m, supermarket 1 km, obchodní centrum, restaurace 500 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Manacor' 12 km, písečná pláž 1 km. Sportovní přístav 100 m, golfové hřiště 4 km, tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: cuevas del drac 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Porto Cristo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, útulná obec, na východě ostrova, dopravně výhodná poloha, 70 km od Palma de Mallorca, 13 km východně od Manacor. Veškeré služby v místě. Pamětihodnosti. Zajímavosti: známé jeskyně 'Coves del Drach' s podzemními jezery a krápníkovými krajinami. Akvárium a Safari v okolí. Zástavba Porto Novo Cristo leží 2 km od Porto Cristo.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 00:59
Mapa stránek ...