Ubytování ve Španělsku, Port Pollença (Mallorca) v apartmánu 'VILLA CHICA'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu VILLA CHICA, Port Pollença

Španělsko, Mallorca, Port Pollença

Španělsko, Mallorca, Port Pollença
Číslo objektu: ES8369.55.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8369_55_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.625,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 1 m2, komfortní a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a DVD. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička.Koupelna/WC a sprcha/WC.Zahradní sezení, zahradní nábytek, 7 lehátka. ETV38
Informace o domě (rezidenci)
Velký, komfortní, stylový venkovský dům 'VILLA CHICA', obklopen poli.Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: mimo obec Palma, samostatně stojící poloha v zeleni. Výhled z domu na hory a na krajinu.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 4 m x šířka 8 m, otevřeno od 01.06. do 02 .11.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, písečná pláž 3 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Port Pollença:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Port Pollença: Příjemné letovisko, v pěkné krajině, na severovýchodě ostrova a 55 km od Palma. Mezi Cabo Formentor na severu a Cabo Pinar na jihu, zátoka tvoří ideální místo pro vodní sporty. Dodnes si zachovává něco ze staré rybářské obce. Mnoho hotelů a restaurací lemuje pěknou mořskou promenádu a nabízí typické speciality této oblasti. Důležitý sportovní přístav.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:21
Mapa stránek ...