Ubytování ve Španělsku, Port d'Alcúdia (Mallorca) v apartmánu 'Nautic 3'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Nautic 3, Port d'Alcúdia
★★★

Španělsko, Mallorca, Port d'Alcúdia

Španělsko, Mallorca, Port d'Alcúdia
Číslo objektu: ES8356.111.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8356_111_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.136,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Nautic 3', 4-pokojový byt 110 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 6 dospělý. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Klimatizace. Velký balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře, na přistav a na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. ETVPL12536
Informace o domě (rezidenci)
Puerto Alcudia: Velmi starý, pěkný bytový dům 'Nautic 3'. V centru obce, centrální, živá, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 50 m od moře, 50 m plaz, v pěší zóně. K dispozici pouze pro Vás: terasa (10 m2). V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah, klimatizace, pračka. Veřejné kryté parkoviště. Obchod 50 m, supermarket 100 m, obchodní centrum, restaurace 50 m, centrum dostupné pěšky během 1 min. Písečná pláž 'Alcudia' 50 m. Sportovní přístav, marina 200 m, golfové hřiště (18 jamek) 3 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Objekt vhodný pro 6 dospělý.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Port d'Alcúdia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná obec, na severu ostrova, 55 km severo-východně od Palma de Mallorca. Supermarket, obchody, restaurace, bar. Dlouhá a široká písečná pláž (10 km). Lodní spojení do Barcelony 10 hod. a do Ciutadella/Menorca 3 hod. Mnoho zajímavých budov a historických staveb, dále římské divadlo (1 rok p.K.), velmi dobře zachovalé maurijské zdi (13.stol.) a římské město Pollentia a muzeum. Tenis, rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:40
Mapa stránek ...