Ubytování ve Španělsku, Pollença (Mallorca) v apartmánu 'VILLA CREVERE'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu VILLA CREVERE, Pollença

Španělsko, Mallorca, Pollença

Španělsko, Mallorca, Pollença
Číslo objektu: ES8370.669.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8370_669_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 28.597,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojov dům pro 10 osob, 1 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyně s mikrovlnka, trouba, myčka a lednicí.Koupelna/WC.Terasa, zahradní sezení, zahradní nábytek. ETV802
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, stylový rodinný dům 'VILLA CREVERE', obklopen poli.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: obce CENTRO DE POLLENÇA, klidná poloha. Výhled z domu na hory a na krajinu.Okolí domu: louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (délka 11 m x šířka 5 m, otevřeno od 30.03. do 01 .11.).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, písečná pláž 4 km, golfové hřiště 7 km, autobusová zastávka 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Pollença:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.5.2019 23:40
Mapa stránek ...