Ubytování ve Španělsku, Llucmajor (Mallorca) v rekreačním domě 'Ses Tanques'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Ses Tanques, Llucmajor
★★★

Španělsko, Mallorca, Llucmajor

Španělsko, Mallorca, Llucmajor
Číslo objektu: ES8125.505.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8125_505_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.167,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Ses Tanques', 6-pokojový selský dům 150 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 8 dospělý. Prostorné a světlé, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, kamna na dřevo, klimatizace a horkovzdušná kamna. Otevřená velká jídelna s panoramatickým oknem s jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Vstup k zahradnímu sezení. Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 2x velký dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace a horkovzdušná kamna. WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Velké zahradní sezení, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x), lodžie, místo k posezení. Výhled na les. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté, oplocený, 2 Auta) u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Hasicí přístroj. VT/101750
Informace o domě (rezidenci)
11 km od Llucmajor: Velký, komfortní dům 'Ses Tanques', 2-podlažní, obklopen stromy a poli. Mimo obec, 12 km od centra Llucmajor, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 9.5 km od moře, 12 km plaz, v lese. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 14'000 m2, velká zahrada s trávníkem a stromy, ovocná zahrada, bazén oplocený (10 x 5 m, hloubka 115 - 220 cm, 01.04. a 31.10.). Skluzavka, venkovní sprcha, zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka, sušička. K dispozici: dětská jízdní kola. 1.5 km dlouhý, neupravený příjezd. Parkovací místo (2 x, kryté) u domu na pozemku. Obchod 6 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km, autobusová zastávka 11 km, písečná pláž 'Arenal' 12 km, skalnatá pláž 'Cala Blava' 9.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km. Atrakce v blízkosti: Ruta ciclista, Maioris golf (18 hoyos) 6 km, Son Antem golf (2 x 18 hoyos) 6 km, Playa Sa Rapita 16 km, Bosque de pinos en el terreno. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Objekt vhodný pro 8 dospělý. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Letiště 29 km od domu.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Llucmajor:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná obec, na jihu ostrova, 20 km jiho-východně od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě. Na úpatí 'Puig de Randa', je Llucmajor jedním z hlavních měst Mallorcy. Město je světově známé díky obuvnickému průmyslu. Za návštěvu stojí prehistorická osada Capocorb, jedna z nejvýznamějších na celém ostrově.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 03:28
Mapa stránek ...