Ubytování ve Španělsku, Inca (Mallorca) v rekreačním domě 'Tramuntana'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Tramuntana, Inca

Španělsko, Mallorca, Inca

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Španělsko, Mallorca, Inca
Číslo objektu: ES8200.60.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/es8200_60_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.298,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 110 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a otevřený krb. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, myčka a lednicí. Koupelna a sprcha/WC. Zahradní sezení 150 m2. Další zařízení: vysoká stolička pro děti. 1956
Informace o domě (rezidenci)
Venkovský dům "Tramuntana" v roce 2005, obklopen stromy. Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Poloha: obce Inca, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na hory, do zahrady a na krajinu. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 6'500 m2, oplocený), zahrada (100 m2), louka k odpočinku (95 m2), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 8 m x šířka 4 m), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, supermarket 500 m, restaurace 500 m, písečná pláž 25 km, sportovní centrum 500 m, autobusová zastávka 400 m.
Rezervace
Ubytování ve Španělsku, Inca:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná obec, na severu ostrova, 35 km severně od Palma de Mallorca, 23 km od Playa ca'n Picafort, 23 km od Port d'Alcúdia. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Zpracování kůže je jednou ze specialit z Inca, především kožené doplńky a obuvnický průmysl. Ideální výchoží bod pro výlety po celém ostrově. Zajímavosti : každý čtvrtek trh na náměstí před kostelem Sta Maria la Major, klášter Sant Bartomeau, bývalý Dominikánský, klášter Sant Francesc, kaple Sta Magdalena, mlýny, vinné sklepy a panské domy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.6.2020 12:08
Mapa stránek ...